Официальный сайт автора-исполнителя Анатолия
Коржа Официальный сайт автора-исполнителя Павла Павлецова Клуб любителей шансона MyRadio.com.ua - включи свою музыку ШАНСОН на телеканале ЛЯ-МИНОР. Песни и разговоры Посвящается русскому шансону

АНАТОЛИЙ КОРЖ И КОМПАНИЯ.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » АНАТОЛИЙ КОРЖ И КОМПАНИЯ. » Анатолий Корж » РАДИО ОКЕЙ-ФМ (Винница и Хмельницкий, Украина)


РАДИО ОКЕЙ-ФМ (Винница и Хмельницкий, Украина)

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Анатолия Коржа слушают в Виннице и Хмельницком

0

2

Всім привіт, буду радий заходити у гості на форум до прекрасного співака Анатолія Коржа. Я працюю ведучим ефіру на радіостанції ОК-ФМ у місті Вінниці, паралельно є музичним редактором даної рідіостанції не тільки у Вінниці, а й у Хмельницькому. Місто Микалаїв знайоме з брендом ОК-ФМ, там у нас також є своя радіостанція, правда формат у неї молодіжний, у Вінниці та Хмельницькому ми працюємо в дорослому жанрі. Хтось може назвати наш формат шансоном, я б його краще назвав просто дорослим форматом, справжні пісні без усі-пусі. Зрозуміло в такому жанрі будь-якому співаку стати своїм для слухачів дуже важко, потрібно бути справді талановитою людиною, близькою та зрозумілою іншим, у піснях має відчуватися щирість їх виконання. Це фабрикантів штампують пачками, потім молодь за ними з розуму зходить а через рік (у кращому випадку) забуває. Справжня ж пісня переживає не одне покоління. З творчістю Анатолія я познайомився вкінці 2007 року, випадково знайшовши в інтернеті пару його робіт. Підкреслю слово ВИПАДКОВО, адже до цього я про нього нічого не знав і не чув, і скільки ж людей ще з його роботами не знайомі!!! А все просто, робота більшості *дорослих* радіостанцій заключається в ротації добре відомих і брендових імен, на експеременти з невідомими (хоч і дуже талановитими людьми) вони йдуть рідко, мовляв а для чого щось змінювати нас і так слухають. Але тут себе поправлю, на експеременти таки йдуть... але не за красиві очі, самі розумієте про що я. Тому нажаль дуже багато людей по нашій країні не знайомі з роботами Анатолія (як доречі і з багатьма іншими співаками). Усі ми живемо у матеріальному світі і матеріальні блага звісно нікому ще не заважали, та не дивлячись на це для наших радіостанцій на першому місці стояв, стоїть і буде стояти слухач, і якщо пісня (не важливо якого саме виконавця) заслуговує на те щоб бути в ефірі - вона там буде. Працюючи за таким принципом у нашій музичній базі і з*явилися роботи Анатолія. Ну що вам шановні сказати, це потрібно побувати у Вінниці чи то Хмельницькому і ви все зрозумієте, зі свого боку як ведучий та муз. ред. я це відчуваю по кількості замовлень слухачами пісень Анатолія протягом дня в інтерактивних програмах. Пісні *Прости Меня, Родная*, *Друзья*, *Для Моей Татьяны*, *Ссоримся-Миримся*, *Ее Мечта* з горячої ротації не сходять, їм просто не дають це зробити наші слухачі (для справки інф. з соц. досліджень (листопад 2008 року) - ОК-ФМ як у Вінниці так і у Хмельницькому є радіостанціями лідерами, основна цільова аудиторія 25-45 років, переважна більшість наших слухачів це люди з вищими освітами) саме такі люди слухають і замовляють роботи Анатолія і тільки цей факт вже багато про що говорить. Ще один яскравий приклад, усі ми знаємо чудового співака Стаса Міхайлова, його знають кругом, чують кругом. На даний момент, якщо чесно, мені навіть важко сказати хто на ОК-ФМ є більш затребуваним - Стас чи Анатолій. Найчастіші питаня наших слухачів до нас: "коли з*являться нові альбоми Бутирки, Лепса, Коржа?". Особисто у мене велике відчуття гордості за те, що Анатолій українець. У Коржа як співака дуже велике майбутнє, кажу вам це як людина, що нехай не багато, але в цій справі трішки розбирається.

+1

3

Женя написал(а):

Ну що вам шановні сказати, це потрібно побувати у Вінниці чи то Хмельницькому і ви все зрозумієте, зі свого боку як ведучий та муз. ред. я це відчуваю по кількості замовлень слухачами пісень Анатолія протягом дня в інтерактивних програмах. Пісні *Прости Меня, Родная*, *Друзья*, *Для Моей Татьяны*, *Ссоримся-Миримся*, *Ее Мечта* з горячої ротації не сходять, їм просто не дають це зробити наші слухачі (для справки інф. з соц. досліджень (листопад 2008 року) - ОК-ФМ як у Вінниці так і у Хмельницькому є радіостанціями лідерами, основна цільова аудиторія 25-45 років, переважна більшість наших слухачів це люди з вищими освітами) саме такі люди слухають і замовляють роботи Анатолія і тільки цей факт вже багато про що говорить. Ще один яскравий приклад, усі ми знаємо чудового співака Стаса Міхайлова, його знають кругом, чують кругом. На даний момент, якщо чесно, мені навіть важко сказати хто на ОК-ФМ є більш затребуваним - Стас чи Анатолій. Найчастіші питаня наших слухачів до нас: "коли з*являться нові альбоми Бутирки, Лепса, Коржа?". Особисто у мене велике відчуття гордості за те, що Анатолій українець. У Коржа як співака дуже велике майбутнє, кажу вам це як людина, що нехай не багато, але в цій справі трішки розбирається.
0+-

Очень приятно, слышать такие слова! Спасибо большое Вам!!! И всего Вам самого хорошего!  уверена совсем скоро Анатолий  КОРЖ порадует всех своих слушателей и поклонников своим новым альбомом! Альбом ожидается просто Великолепный!!!! :cool:

0

4

На ОК-ФМ є моя авторська програма *Дока*,  з жаргону *Дока - своя людина*. Програма виходить з понеділка по суботу, кожен тиждень в ній я розповідаю про конкретного співака, тобто один тиждень - один співак. Весною 2008 року був тиждень Анатолія Коржа, після чого було багато прохань зі сторони слухачів повторити програму, тому цього року я також приділив у програмі Дока тиждень Анатолію.

Шість випусків програми Дока про Анатолія Коржа можна скачати тут:

Дока_Корж_Анатолий_26.01.2009

Дока_Корж_Анатолий_27.01.2009

Дока_Корж_Анатолий_28.01.2009

Дока_Корж_Анатолий_29.01.2009

Дока_Корж_Анатолий_30.01.2009

Інтерв*ю з Анатолієм Коржом (по телефону):

Дока_Корж_Анатолий_31.01.2009

+1

5

Женя написал(а):

Шість випусків програми Дока про Анатолія Коржа можна скачати тут

спасибо!!!!!!!!!! ЖЕНЯ!!!

0

6

Радио ОК-ФМ (Винница 101,4 fm) в онлайн

Здесь можно передать привет и послушать нас в режиме онлайн

0

7

Родные наши, драгоценные, любимые. От всего сердца поздравляю вас с праздником весны 8 марта. Фарта вам по жизни, терпения, здоровья, и самое главное взаимной любви. И помните, мы вас любим, ласковые наши )))

0


Вы здесь » АНАТОЛИЙ КОРЖ И КОМПАНИЯ. » Анатолий Корж » РАДИО ОКЕЙ-ФМ (Винница и Хмельницкий, Украина)